Susipažinkite su Gabrielė, talentinga alumne, kuri ne tik sėkmingai baigė „Vilnius Coding School“ programavimo ir IT projektų valdymo mokymus, bet ir įžengė į naują karjeros etapą po kursų įsidarbinusi įmonėje „Starkodas“. Smalsu sužinoti daugiau apie Gabrielės sėkmingą kelią naujos karjeros link? Skaitykite toliau.


Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote ir kiek metų dirbote?
Esu dirbusi barista apie du metus studijų laikais, vėliau porą mėnesiu dirbau klientų aptarnavime. Universitete atlikau praktiką Vilniaus Universiteto Zoologijos muziejuje kuruodama virtualią parodą, o baigus universitetą papildomai pasibaigiau UX/UI dizaino 320 valandų kursą. Vėliau vykdžiau savarankišką veiklą dirbdama privačiuose WEB projektuose kaip WEB/grafikos dizainerė apie du metus.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?
Nusprendžiau persikvalifikuoti, nes studijų metu neatradau savęs. Visados domėjausi menu, piešimu ir grafiniu dizainu, tačiau maniau, jog tai bus tik hobis – bet buvau įsitikinusi, jog noriu dirbti IT sferoje. Taigi, atradau UX/UI ir grafinio dizaino kursus, kurie iš esmės buvo IT sferos ir dizaino kombinacija, idealiai tinkanti man.

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?
Anksčiau esu baigusi kitos mokyklos UX/UI ir grafikos dizaino kursus, tačiau norėjau sužinoti daugiau apie IT sferos visumą, kaip tam tikros pozicijos funkcionuoja, ką žmonės tiksliai veikia ir t.t. Taip pat mane konkrečiai domino WEB programavimo tema, kurios galutinis darbas buvo sukurti savo puslapį naudojant CSS/HTML ir JavaScript – kadangi jau turėjau dizaino pagrindus, apsidžiaugiau, jog tuos pagrindus galėsiu pritaikyti ir šiuose kursuose.

Gabriele r


Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?
Mokymai praėjo sėkmingai, esu ypač dėkinga WEB programavimo lektorei J. Kuncienei už paskatą nepasiduoti ir šiltą bendravimą. Tai trumpas kursas, bet per trumpą laiką sužinojau nemažą kiekį informacijos, susijusiomis su įvairiomis IT sferomis kaip testavimas, programavimas, duomenų analitika. Buvo labai smagu pasidalinti savo patirtimi iš dizainerės pozicijos pristatant paskutinį kurso projektą, manau, jog tokios kūrybinės užduotys kaip puslapių kūrimas parodo žmonių kūrybiškumą.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?
Darbo paieškos buvo itin sudėtingos, nes dizaino sritis yra be galo konkurencinga. Įmonė mane surado pati per cv banką, po to su manimi susisiekė per Linkedin privačiai. Tokiems dalykams reikia laiko, tad manau svarbiausias žingsnis buvo suorganizuoto savo portfolio ir susitvarkyti CV per Linkedin.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?
Greičiausiai galvoje kyla tik vienas žodis – nepasiduoti. Pasistengti niekados nelyginti savęs su kitais ir verčiau galvoti, kokį įgūdį galėtumei patobulinti. Su laiku viskas yra išmokstama, nepaisant amžiaus, svarbiausia tik išsikelti tikslą ir ties tuo kiekvieną dieną dirbti. Nepamišti skatinti kolegų ir nesigėdyti savo pasiekimų.

Nori mokytis ir TU?
Registraciją į programavimo ir IT projektų valdymo pagrindų mokymus rasite ČIA.

Negali apsispręsti?
Registruokis nemokamai konsultacijai.