Giedrius Palinauskas – pradėjęs informatikos studijas universitete, dėl asmeninių priežasčių turėjo jas nutraukti. Išbandęs save įvairiose srityse, nusprendė grįžti prie IT. Susiradęs „Kaunas Coding School“, baigė WEB KŪRIMO mokymus ir šiuo metu dirba konsultacijos vadybininku IT srityje įmonėje „Credit Online“.

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Mano profesinis kelias buvo labai įvairus, pradžioje mokiausi KTU Informatikos inžinerijos studijose, bet nespėjau pasibaigti mokslų dėl asmeninių priežasčių. Išbandžiau įvairias darbo sritis, pradėjau nuo elektromontuotojo vėliau buvau vadybininko asistentu, o galiausiai pabandžiau laimę ir už Atlanto – Amerikoje, ten dirbau perkraustymo įmonėje, kol galiausiai atėjau į Kaunas Coding School.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Kaip ir minėjau prieš tai, aš apie šią specialybę svajojau senai ir mokiausi šia linkme, tad pagalvojau, kad žinių padidinimas ir prisiminimas nuo pradžių man bus geras postūmis į priekį.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Sekėsi puikiai, labai patiko dėstytojas, dėstymas ir medžiaga – labai lengvai ir suprantamai pateikdavo visą informaciją, tai nebuvo sunku. Išmokau kurti tinklapius, suprati, kaip viskas veikia ir kaip viskas turi atrodyti, kaip įvairios programavimo kalbos siejasi tarpusavyje.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Buvo tikrai sudėtinga. Dalyvavau tikrai ne viename pokalbyje, tačiau reikėjo laiko, kad surasčiau sau tinkamą darbą ir įmonę.

Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

Šiuo metu įmonėje dirbu konsultacijos vadybininku IT srityje. Turėjau išmokti ir perprasti jų turimą sistemą, galvoju ateityje kilti pareigose ir tapti projektų vadovu.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Prieš galvojat keisti specialybę, reikėtų pabandyti patiems namuose pasibandyti kelias užduotis ar pažiūrėti mokomuosius filmukus, kad tikrai suprastumėte ar ši specialybė tiks ir sugebėsite tobulėti ir eiti į priekį.

Giedriaus Linkedin profilis ČIA.