Sprendimai, kurie atveria naujas duris karjeroje neretai reikalauja drąsos ir pasiryžimo. Susipažinkite su Gintare, iki mokymų net dešimtmetį dirbusia aplinkosaugos srityje. Jos istorija liudija, kad sėkmingai persikvalifikuoti ir įgyti naujų įgūdžių yra ne tik misija – įmanoma, tačiau ir gyvenimą praturtinantis asmeninis etapas. Skaitykite toliau ir sužinokite kaip Gintarei sekėsi mokymų metu ir po jų, kuomet po duomenų analitikos mokymų įsidarbino įmonėje „Medicinos bankas“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Turiu aplinkos inžinerijos magistro laipsnį, 10 metų dirbau aplinkosaugos srityje.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Pirma, man visad patiko skaičiai, tad sužinoti/išmokti daugiau apie duomenų analizės įrankius buvo labai įdomu, o antra matau didelį potencialą duomenų analitikos srityje. Vilnius Coding School, nes Užimtumo tarnybos finansuojami ir galimybė nuotoliu mokytis.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Buvo labai įdomu mokytis, gal dėl to mokytis sekėsi puikiai. Lengvai įsisavindavau dėstomą medžiagą. Žinių apie SQL, Power BI, Python iki mokymų visai neturėjau, po mokymų jau žinau visą bazę: galiu suprasti/užrašyti pagrindines SQL užklausas, susipažinau su Power Bi galimybėmis, moku Python pagrindus.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbą gavau gan greitai (po mokymų praėjus 1,5 mėn.), tačiau kartais siųsdama CV jaučiausi, jog atsimušu į sieną, bet nuvydavau tą jausmą į šalį ir toliau žiūrėdavau skelbimus ir siųsdavau CV.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Viskas mūsų galvose, kaip norėsime taip ir bus, jei tikrai norėsite pakeisti – pakeisite, jei dvejojate – tai gal dar ne laikas.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?
Rekomenduoju Vilnius Coding School karjeros centro pagalbą, padėjo CV pasikoreguoti, pasiruošti darbo pokalbiui, įkvėpė pasitikėjimo savimi – visa pagalba buvo labai naudinga.

Gintarės LinkedIn profilis ČIA.

 

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į duomenų analitikos mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.