Povilas Gustainis anksčiau dirbo pardavimų ir inžinerijos srityse, tačiau visada jautė susidomėjimą WEB kūrimu. Nusprendęs persikvalifikuoti, Povilas pasirinko Vilnius Coding School intensyvių JavaScript (Front-End) mokymų programą. Mokslai vyko sklandžiai, o įgytos žinios apėmė ne tik programavimą, bet ir IT darbo paieškų tendencijas bei Front-End programavimo technologijas. Po sėkmingų įmonės paieškų, Povilas šiuo metu dirba „Gaisrinių tyrimų centre“, jaunesniuoju WEB kūrėju. Jo patarimas žmonėms, svajojantiems apie karjeros keitimą, yra tiesiog žengti pirmąjį žingsnį, o įgūdžius galima išugdyti būnant atkakliam.

 

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

WEB kūrimas domino visada, tad svarstyti daug nereikėjo. Pasirinkau Vilnius Coding School, nes rinkausi mokyklą, kuri siūlytų intensyvų grafiką, sutalpintą į trumpesnį laiko tarpą.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokslai sekėsi ganėtinai sklandžiai su daug pagalbos iš dėstytojų, kadangi vakariniuose mokymuose daugiau ir savarankiško darbo. Mokymuose įgijau bendrų ir platesnių žinių ne tik apie programavimą, bet ir IT rinkos samdymo tendencijas, galimus karjeros kelius ir dėstytojų karjeros patirtis. Taip pat visas priklausančias žinias apie Front-End technologijas (JavaScript, HTML5. CSS3).

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Paieškos ilgesnės negu tikėtasi, tačiau galiausiai sėkmingos. Daug įdėta ir skirta laiko savarankiškai ieškoti darbo pozicijų. Sudėtingiausia ilgą laiko tarpą girdėti ir gauti neigiamus atsakymus.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Pradėti reikia nuo kažkur, visi galime galiausiai išugdyti įgūdžius, kurie bus vertinami.

 

Povilo LinkedIn profilis ČIA.

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į automatinio testavimo mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.