Penkerius metus tiesioginių pardavimų įmonėje dirbusi duomenų suvedimo skyriaus vadove, Edita Pučelytė nusprendė, jog atėjo metas karjeros pokyčiams ir savo persikvalifikavimo pradžiai pasirinko Vilnius Coding School automatinio testavimo mokymus. Mūsų absolventė dalinasi savo patirtimi, kad mokymų metu susipažino su automatinio bei rankinio testavimo metodais. Ši patirtis dabar jai leidžia rinktis net iš dviejų skirtingų specialybių. Vilnius Coding School Karjeros Centro pagalba nusistačiusi savo naujuosius karjeros tikslus, Edita sėkmingai įsidarbino testuotoja, įmonėje „Eskimi“. Kaip jai sekėsi mokymų metu ir po jų – skaitykite Editos pasakojime.

 

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Mokymus atradau per Google, ieškodama kokius kursus galėčiau pasirinkti išėjusi iš darbo. Vėliau iš draugų išgirdau rekomendacijų apie Vilnius Coding School ir kad automatinis testavimas yra puiki pradžia pradėti karjerą IT srityje. Taip pat rinkausi pagal savo asmenines savybes.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi įvairiai, vienos temos buvo lengvesnės, kitos sunkesnės, tačiau įdėjus pastangų papildomai – baigiamąjį darbą parašiau puikiai. Mokymai buvo įdomūs, susipažinau su rankinio testavimo pagrindais, išmokau C# programavimo ir rašyti automatinius testus.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Paieškos daugiausiai vyko per Linkedin’ą. Taip pat dalyvaudavau VCS rengiamuose susitikimuose su įmonėmis, TECH mugėje. Dabar atrodo, kad sudėtinga nebuvo, nes VCS konsultacijos metu buvo pateikiami aiškūs žingsniai kaip ir kur ieškoti darbo.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Man motyvacijos suteikė pokalbių įrašai internete su IT įmonių atstovais ar jau persikvalifikavusiais ir įsidarbinusiais alumnais.

 

Editos Linkedin profilis ČIA.

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.