Statybų srityje dirbęs Henrikas dabar karjeros aukštumų siekia IT srityje. Paskatintas rekomendacijų, Henrikas pasirinko 8 savaitčių rankinio testavimo mokymus, sėkmingai juos baigė ir įsidarbino mūsų įmonėje – partnerėje „Insoft“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Dirbau statybų srityje, prižiūrėjau projektų kokybę, vėliau pradėjau dirbti laisvai samdomu specialistu.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Girdėjau daug gerų atsiliepimų, be to buvo pažįstamų, kurie baigė šiuos mokymus ir sėkmingai įsidarbino, tad nebuvo sunku pasirinkti.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymai sekėsi gana gerai, gavau nemažai praktinių ir teorinių žinių. Lektorius buvo dėmesingas, stengdavosi paaiškinti bei atsakyti į visus užduodamus klausimus, pakomentuodavo plačiau iš savo patirties. Susipažinau su baziniais darbo įrankiais/metodais, kurie duoda supratima kaip visi procesai vyksta dirbant QA pozicijoje.

 

nemokami duomenu analitikos mokymai

Programuotojai yra svarbūs, nes kuria reikalingą programinę įrangą, o testuotojai – nepakeičiami, kadangi būtent jų kompetencijos užtikrina sklandų įrangos veikimą.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbo paieškos vyko pakankamai intensyviai. Gavau darbo pokalbio pasiūlymu tiek iš Vilnius Coding School Karjeros Centro, tiek iš LinkedIn platformos. Atrankų metu teko atlikti nemažai užduočių, kurios man suteikė nemažai patirties pokalbių metu ir po kelių nesėkmių gavau savo parmąjį darbą.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Patarčiau paprastai, jei pabodo dabartinė jūsų darbo rutina, keiskit į IT! Pradžia nėra lengva, bet nuo kažko pradėti tai reikia. Jei bus kažkiek noro, bus ir darbas į kurį norėsite eiti.