Sprendimą persikvalifikuoti TECH mugėje priėmęs Albertas, pasirinko „Vilnius Coding School“ mokyklos PROGRAMAVIMO IR IT PROJEKTŲ VALDYMO PAGRINDŲ mokymus, sėkmingai juos baigė ir šiuo metu dirba verslo analitiku, įmonėje „Reiz Tech“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Esu baigęs Vilniaus Universitetą ir įgijęs geologo specialybę. Didžiąją karjeros dalį dirbau šioje srityje projektų vadovu.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School? 

Keičiant profesiją, domėjausi įvairiomis akademijomis, bet apsispręsti paskatino apsilankymas Tech mugėje, kurios metu pabendravau su IT srities įmonėmis, o taip pat ir su Vilnius Coding School atstovais. Po konsultacijų galutinai apsisprendžiau ir įsigijau Programavimo ir IT projektų valdymo pagrindų mokymus mugėje.

Tech Muge 2022 Panorama

TECH mugė – kasmet kviečianti visus norinčius pradėti karjerą IT srityje.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mano tikslas buvo susipažinti su IT projektų valdymu ir programavimu. Kursai padėjo atsirinkti, kas labiau patinka, o kas mažiau. Stengiausi dalyvauti užsiėmimuose gyvai ir susipažinti su kursiokais bei dėstytojais. Kursų intensyvumus buvo tikrai aukštas, informacijos kiekis didelis. Buvo šaunu gauti žinių iš savo srities specialistų. Įdomu buvo sužinoti apie Agile, skaitmeninį marketingą, JAVA ir WEB puslapių kūrimą. Išskirčiau ir norėčiau padėkoti dėstytojui Zigmantui už puikias paskaitas ir konsultacijas.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbo paieška savaime yra iššūkis. Pradedant nuo CV pasirengimo ir LinkedIn profilio „remonto” baigiant paieškomis darbo paieškos portalus. Bet didelis ramstis šiame procese buvo Vilniaus Coding School Karjeros centras. Ypač noriu padėkoti Mantui, kuris ne tik padėjo rengiant CV, bet ir palaikė morališkai, o taip pat rekomendavo įmonei, kurioje įsidarbinau.

 Albertas P

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Svarbiausiai motyvacija ir noras keistis, išmokti kažko naujo. Svajonių siekti niekada nevėlu. Pereinamasis laikotarpis nėra lengvas, nes reikia pradėti nuo žemiausio laiptelio ir kantriai siekti tikslo. Bet tikiu, kad viskas priklauso tik nuo manęs.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?
Svarstantiems keisti profesiją tikrai rekomenduočiau apsilankyti TECH mugėje, pabendrauti su IT įmonėmis, tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus, o taip pat susitikti su Vilniaus Coding School komanda, kuri tikiu padės, jeigu nuspręsit persikvalifikuoti.

Alberto Linkedin profilis ČIA.