Įsidarbinimo istorija, kurioje susipažinsite su duomenų analitikos mokymų Alumnės Ievos Gelbūdienės keliu iki IT pasaulio. Ieva pradėjo savo karjerą spaustuvėje, kur atliko technologinį darbą 9-nerius metus, iš kurių paskutiniai 2-eji buvo labai artimi naujajai Ievos pozicijai. Duomenų analitikos mokymai tapo jos būdu tobulėti ir gilinti analitines žinias. Pasak Ievos, analitinis darbas ją visada traukė, tačiau be pradmenų buvo sudėtinga konkuruoti su patyrusiais specialistais. Baigusi duomenų analitikos mokymus, Ieva dabar dirba įmonėje „Baltic transline“.

 

Spaustuve Nuotrauka
Ieva pradėjo savo karjerą spaustuvėje, kur atliko technologinį darbą 9-nerius metus


Ieva, trumpai papasakokite kodėl nusprendėte persikvalifikuoti?

Idėja persikvalifikuoti kilo iš atsiradusio didelio noro tobulėti, gilinti analitines žinias ir plėsti savo karjeros galimybes.

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Programą stebėjau kone apie metus, galiausiai atsiradus galimybei ir daugiau laisvo laiko pasirinkau išklausyti mokymus ir tobulėti. Analitinis darbas visada traukė, o neįgijus pradmenų sudėtinga konkuruoti su patyrusiais specialistais.

Anaitika Mokymai VilniusCoding
„Vilnius Coding Shcool“ mokymai vyksta hibridiniu būdu – gyvai klasėje ir nuotoliniu būdu, todėl studentai gali mokytis visoje Lietuvoje.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokytis sekėsi gerai, kursai buvo įdomus ir kupini praktinių užduočių. Susipažinau su SQL, Python ir Power Bi įrankiais ir jų naudojimu. Papildžiau savo analitines žinias tais įgūdžiais, kuriu ankščiau neturėjau.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Įmonė susirado mane pati ir pakvietė į darbo pokalbį, po kurio sėkmingai įsidarbinau.

Transportas Logistika
Baigusi „Vilnius Coding School“ duomenų analitikos mokymus Ieva įsidarbino įmonėje „Baltic transline“.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Išbandyti save visados galima ir net reikia.

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į duomenų analitikos mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis nemokamai konsultacijai.