Rytis, duomenų analitikas, nusprendęs išbandyti savo jėgas programavimo srityje ir įnešti pokyčių savo karjeroje. Buvusioje darbovietėje įgijęs patirties duomenų bazių administravime, Rytis dairėsi mokymų, kurie ne tik atitiktų rinkos poreikius, bet ir paklotų pamatus tolimesniam kompetencijos kėlimui. Baigęs duomenų analitikos mokymus, alumnas dabar savo karjerą tęsia „Philip Morris International“ įmonėje ir tai yra tik vienas šios įdomios istorijos akcentų. Mokymų metu Rytis įsitikino, kad net ir ne vieną dešimtį skaičiuojantys žmonės gali priblokšti savo akademiniais gebėjimais.

 

Duomenu Analize Kompiuteris

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote ir kiek metų dirbote?
Dar prieš pradėdamas mokytis „Vilnius Coding School“ dirbau su duomenų bazėmis bei analitika.

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School

Ieškojau mokymų pagal aktualiausią rinkoje programinę įrangą, bei norėjau pagilinti bei įgyti naujų žinių bei įgūdžių ir „Vilnius Coding School“ kaip tik atitiko tokį ieškomą variantą.

Mokymai Duomenu Analitika


Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi ganėtinai neblogai. Daugumoje supratingų lektorių pagalba. Įgijau programavimų SQL bei Python žinių bei įgūdžių. Taip pat galėjau papildyti savo duomenų modeliavimo žinias su Power BI pagalba.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?
Įmonės paieškos užtruko šiek tiek ilgiau negu tikėjausi, tačiau manau tai buvo verta laukimo.

Duomenys Prezentacija

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Manau, kad niekada nėra vėlu. Mokymų metu pats galėjau tuo įsitikinti kai net ir vyresnio amžiaus žmonės atėję visiškai be programinės įrangos žinių, baigiamojo darbo pristatymo metu pribloškė ne tik kolegas, bet ir lektorius.

 

Nori mokytis ir TU?  

Registraciją į duomenų analitikos mokymus rasi čia: dirbantiems ir nedirbantiems.

Negali apsispręsti?

Registruokis nemokamai konsultacijai.