Kajus, buvęs treneris, dabar sėkmingai dirbantis WEB kūrimo srityje, dalijasi savo mokymu patirtimi. Iš ekstremalaus sporto trenerio ir pardavėjo jis persikvalifikavo į WEB specialistą, o WEB kūrimo mokymus pasirinko dėl teigiamų atsiliepimų ir plačios temų įvairovės. Sėkmingai baigti kursai ir atkaklumas darbo paieškų metu Kajui atvėrė naujas karjeros galimybes – alumnas karjerą tęsia „Adlimitless“ skaitmeninės rinkodaros agentūroje.

 

Snieglente Kalnai Sportas


Kajau, kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?
Pasirinkau WEB kūrimo mokymus, nes tai pasirodė plati tema, kuri apima daug aspektų, o kadangi nežinojau dar ko tiksliai noriu pats, todėl pasirinkau būtent šiuos mokymus. „Vilnius Coding School“ mokyklą pasirinkau dėl profesionalaus požiūrio savo darbui bei tinkamų mokymų man, be to – buvo daug gerų atsiliepimų.

 

Mokosi Studentai Klase
Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi gerai, nes turėjau nemažai motyvacijos. Visas užduotis atlikdavau laiku ir baigiau kursą geriausiu balu. Įgijau gerus pradinius/pagrindinius įgūdžius ir buvau nukreiptas gera linkme, kur tęsti mokymus bei ieškoti atsakymų i kylančius klausimus.

 

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Įmonės paieškos vyko daugiausiai LinkedIn socialinio tinklo platformoje. Buvo gan sudėtinga, nes po mokymų, Junior lygyje yra gan didelė konkurencija, taip pat, kadangi tiksliai žinojau kokios pozicijos ieškau, dažniausiai atmesdavau kitas , todėl įmonių sąrašas vis sutrumpėdavo.

 

Linkedin Telefonas

 

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Jūs bet kada galite viską keisti, nereikia nieko bijoti. Taip pat, IT sfera yra labai plati, reikia tik susikaupti ir atrasti kokia sfera jus traukia labiausiai 🙂

 

Nori mokytis ir TU?  

Registraciją į duomenų analitikos mokymus rasi čia: dirbantiems ir nedirbantiems.

Negali apsispręsti?

Registruokis nemokamai konsultacijai.