Septynerius metus Rūta Garmienė dirbo ikimokyklinio amžiaus ugdymo pedagogė pirmiau Londone, o vėliau ir Vilniuje. Norėdama pokyčių ir tinkamesnių įgūdžių ateičiai, Rūta ir jos vyras Karolis, abu pasirinko duomenų analitikos mokymus. Po 5 mėnesių trukusių darbo paieškų, Rūta dabar dirba  Moodys Investors Service. „Nemeluosiu, buvo „ups and downs” mano paieškoje, tačiau atkaklumas, kantrybė ir charizma manau ir padėjo man pasiekti tai ko norėjau – pakeisti savo karjeros kryptį kardinaliai.”

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote ir kiek metų dirbote?

Buvau ikimokyklinio amžiaus ugdymo pedagogė.

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Vyras įkalbėjo, o ir pati kažkiek su coding’u buvau susidūrusi gyvenime, tad ėmiau ir pabandžiau.

Ruta-Karolis-Garmus
Vilnius Coding School alumnai Rūta ir Karolis Garmai, kartu pasiekė naujus karjeros tikslus – pakeisti karjerą į naują sritį, kurioje mato savo ateitį.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Labai gerai. Lektoriai puikiai prisitaikantys prie visos klasės mokinių poreikių ir labai gerai išmanantys savo srityje.

Kokia yra jūsų karjeros situacija po Vilnius Coding School? Ar jau radote norimą darbą arba dirbate savo norimoje srityje?

Užtruko 5 mėnesius kol gavau darbo pasiūlymą. Darbo pobūdis skiriasi nuo pabaigtų kursų, tačiau mano pirmas žingsnis į IT pasaulį jau žengtas.

Ruta G Profile
Duomenų analitikos mokymų alumnė R. Garmienė

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?
Nemeluosiu, buvo „ups and downs“ mano paieškoje, tačiau atkaklumas, kantrybė ir charizma manau ir padėjo man pasiekti tai ko norėjau – pakeisti savo karjeros kryptį kardinaliai. Beieškant pirmojo IT darbo intensyviai aplikavau į atviras pozicijas, kontaktavausi tiesiogiai su įmonių HR atstovais, VCS karjeros centras kas savaitę išsiuntė po kelis mano CV savo partneriams, taipogi dalyvavau VCS organizuotame renginyje „Tech Mugė“ bei „HR kovose”.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Pagalvokit kas blogiausia kas gali atsitikti? Grįšit prie to ką darote dabar, o įgyti įgūdžiai tikrai pravers taip sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.

Rūta LinkedIn profilis ČIA.

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į duomenų analitikos mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.