Ruta Atsiliepimas Cover Profilio

Septynerius metus Rūta Garmienė dirbo ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo pedagoge pirma Londone, o vėliau ir Vilniuje. Norėdami pokyčių ir tinkamesnių įgūdžių ateičiai Rūta ir jos vyras Karolis pasirinko duomenų analitikos mokymus. Po 5 mėnesius trukusių darbo paieškų Rūta dabar dirba Moodys Investors Service”: Nemeluosiu, buvo „ups and downs” mano paieškoje, tačiau atkaklumas, kantrybė ir charizma, manau, ir padėjo man pasiekti tai, ko norėjau – pakeisti savo karjeros kryptį kardinaliai”.

 

 Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote ir kiek metų dirbote?

Buvau ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo pedagogė.

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Vyras įkalbėjo, o ir pati kažkiek su coding’u buvau susidūrusi gyvenime, tad ėmiau ir pabandžiau.

Ruta Karolis Atsiliepimas Cover Kartu
Vilnius Coding School alumnai Rūta ir Karolis Garmai, kartu pasiekė naujus karjeros tikslus – pakeisti karjerą į naują sritį, kurioje mato savo ateitį.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Labai gerai. Lektoriai puikiai prisitaiko prie visos klasės mokinių poreikių ir labai gerai išmano savo sritį.

Kokia yra jūsų karjeros situacija po Vilnius Coding School? Ar jau radote norimą darbą arba dirbate savo norimoje srityje?

Užtruko 5 mėnesius, kol gavau darbo pasiūlymą. Darbo pobūdis skiriasi nuo pabaigtų kursų, tačiau mano pirmas žingsnis į IT pasaulį jau žengtas.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Nemeluosiu, buvo „ups and downs“ mano paieškoje, tačiau atkaklumas, kantrybė ir charizma, manau, ir padėjo man pasiekti tai, ko norėjau – pakeisti savo karjeros kryptį kardinaliai. Beieškant pirmojo IT darbo, intensyviai aplikavau į atviras pozicijas, kontaktavau tiesiogiai su įmonių HR atstovais, VCS karjeros centras kas savaitę siuntė po kelis mano CV savo partneriams, taip pat dalyvavau VCS organizuotame renginyje „Tech Mugė“ bei „HR kovose“.

blog cover
Kasmetinė stipriausių IT darbdavių „TECH mugė“. Vytenio Budrio nuotr.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Pagalvokit, kas yra blogiausia, kas gali atsitikti? Grįšit prie to, ką darote dabar, o įgyti įgūdžiai tikrai pravers taip sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.

Rūtos LinkedIn profilis ČIA.

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į duomenų analitikos mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.