Išbandęs save įvairiose srityse, Jonas pastebėjo, jog IT projektai galėtų tapti jo pagrindine veikla. Prisidėjęs prie vienos žinomiausių Lietuvoje klausymosi platformų kūrimo, tuometinis medijų specialistas nusprendė karjerą tęsti IT projektų valdymo srityje. Sėkmingai baigęs mūsų mokyklos „Agile“ mokymus, šiandien Jonas džiaugiasi nauja karjeros kryptymi įmonėje „1T2B“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote? 

Po teisės ir valdymo studijų dirbau teisininku, vėliau vadybininku, projektų vadovu. Teko save išbandyti įvairiose medijose: interneto portale, knygų leidykloje, reklamos agentūroje, televizijoje, radijuje ir kt.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Dirbant Lietuvos radijuje nemažai teko prisidėti prie naujos klausymosi platformos kūrimo (LRT Audioteka), pamaniau kad galėčiau tai tęsti ir su kitais IT produktais ir, berods, Facebook’e pamačiau, kad prasidėjo projektų valdymo mokymai, taigi nusprendžiau pasidomėti giliau kaip valdomi IT projektai.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote? 

Susipažinau su darbo principais, įrankiais, Agile, Scrum, Waterfall metodologijomis, naudojama terminiją ir kasdienėmis situacijomis. Patiko ir praktinė dalis, darbas su mokymų kolegomis.

 

Jonas 1T2B

Jonas Dovydėnas

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga? 

Gan aktyviai ieškojau ir tai užtruko netrumpai – 8 mėn. Dabartinis mano darbdavys iš 1T2B susirado mane per Vilnius Coding School Karjeros Centrą, kuris ir CV padėjo atsinaujinti ir nusiusdavo jį projektų vadovo ieškančioms įmonėms.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Be patirties IT srityje įsidarbinti sunkoka, išgirdau ne vieną „ne”, netgi buvo gerokai dingęs ūpas. Tačiau pagrindinis jūsų ginklas – kantrybė ir atkaklumas. Kai kuriems tikslams pasiekti tiesiog reikia daugiau laiko.

Jono Linkedin profilis ČIA.