Teisės magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete baigusi Laura, 5-erius metus dirbo teisininke, tačiau pajutusi norinti keisti savo karjerą, nusprendė savo ateitį susieti su IT. Gavusi teigiamų rekomendacijų apie mūsų mokyklos mokymus, mergina pasirinko automatinio testavimo mokymus, kuriuos baigusi įsidarbino įmonėje „Transunion“.

 

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Turėjau pažįstamų, kurie baigė Vilniaus Coding School ir buvo patenkinti rezultatu, jie ir rekomendavo čia mokytis. Buvau labai patenkinta, kad pasinaudojau jų patarimu.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Pasirinkau automatinio testavimo mokymus, kurių paskaitos vyko vėlai vakare (tęsdavosi iki 21:30), todėl bijojau, kad pritrūksiu jiems energijos. Bet buvo absoliučiai priešingai, keista, jog grįžus iš tuometinio darbo nors ir jausdavausi pavargusi, tačiau tik prasidėjus paskaitoms prabusdavau ir įsitraukdavau į dėstomą dalyką. Mokymai buvo ir įdomus, ir sunkūs tuo pačiu metu. Reikėjo daug kantrybės, užsidegimo ir atidumo. O pats geriausias jausmas, kai po begalės klaidų, pagaliau paleidi savo pirmą automatinį testą ir jis veikia! Galų gale mokymai sekėsi labai gerai ir pavyko juos pabaigti 10-uku!

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbą radau pakankamai greitai (per porą menesių nuo mokymų pabaigos). Tačiau verta paminėti, kad pokalbiams reikia atvykti pasiruošus, padaryti papildomas užduotis. Ir laisvu metu skirti laiko naujiems įgūdžiams lavinti. Taip pat, verta pasinaudoti galimybę ir dalyvauti Vilniaus Coding school organizuojamose dirbtuvėse, kuriose galima įgyti naujų žinių.

 

Laura slapaityte profile

Laura Šlapaitytė

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Reikėtų vadovautis posakiu „Geriau vėliau nei niekada” ir nebijoti naujų iššūkių. Ypač norėčiau paskatinti merginas, kurios mano, kad tikslieji mokslai ir IT yra tinkami tik vyrams. Taip pat nesvarbu kokia tavo praeitis, savo aplinkoje pažįstu žmonių, kurie sėkmingai dirba IT srityje ir yra persikvalifikavę iš įvairių profesijų (teisininkai, virtuvės šefai, barmenai, mokytojai, farmacininkai). Blogiausiu atveju, jei ir nepatiks ši sritis, būsi pabandęs ir nereikės gailėtis, kad taip niekada ir nepabandei, o galėjai.

Lauros Linkedin profilis ČIA.