Karolinos kelias iki svajonių pozicijos nebuvo lengvas. Biotechnologijų srityje iš pradžių dirbusi Karolina pajuto, kad jos karjeros galimybės ties viena sritimi nesibaigia. Noras įkvėpti ir užmegzti ryšį su įvairiais žmonėmis paskatino ją persikvalifikuoti ir tapti Scrum Master, tam ji pasirinko mūsų Agile mokymus. Apsišarvavusi ryžtu, kantrybe, apsupta žmonių, kurie ją palaikė ir svarbiausia, nesiliovusi tikėti, Karolina dabar džiaugiasi dirbdama savo svajonių darbą.

 

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Norėjau persikvalifikuoti, tapti Scrum Master. Vilnius Coding School vieninteliai siūlė man norimos krypties kursą su lektoriumi.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Įgijau pagrindų apie Agile ir Scrum, taip pat šiek tiek Jiros naudojimo žinių. Tai padėjo dalyvaujant darbo pokalbiuose ir pradedant dirbti.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Buvo sudėtinga, reikėjo labai daug pastangų – rašyti laiškus įvairioms įmonėms, mokytis toliau ir gilinti žinias apie IT projektų valdymą, dalyvauti seminaruose, o networking’as tapo kasdienybe. Visas procesas truko pusę metų, tačiau nepasidaviau ir pasiūlymas pats atėjo pas mane! Žmogus, kuriam ne kartą atkakliai rašiau dėl darbo ar praktikos galimybių, atsiradus man tinkamai pozicijai sugrįžo pas mane, dėl to esu be galo dėkinga ir gyvas pavyzdys, kad megzti pažintis yra be galo svarbu.

Karolina Linkedin Post 2

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Niekada nevėlu keisti savo gyvenimą, karjera yra ne išimtis. Dabar turime labai daug galimybių tą padaryti, reikia tik imti tas galimybes ir išnaudoti! Be abejo, svarbu nepasiduoti ir apsupti save žmonėmis, kurie palaikys ir patars šiame nelengvame kelyje, tačiau jie ir buvo mano šturmanai, važiuoti toliau ir nepasiduoti, stengtis tobulėti vis labiau. Taip pat IT srityje dirbantys žmonės yra labai supratingi, jie puikiai moka palaikyti ir padėti junior’ui, tad bijoti dėl to, kad dar kažko nesupranti ar nemoki – neverta. Visko galima išmokti, svarbiausia turėti motyvacijos ir klausti, domėtis, gilintis.

Karolina Linkedin Post 3

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?
Svarbiausia nusiteikti, kad lengva nebus. Startuoti naujoje karjeroje reiškia pradėti nuo pradinio taško. Tačiau reikia žiūrėti į tai kaip į investiciją tavo ateičiai, kuri tikrai atsipirks su kaupu. Taip pat svarbu suprasti, kad rejectai – ne pasaulio pabaiga, visada reikia prašyti feedbacko ir priimti tai kaip pamoką kitiems darbo pokalbiams.

 

Karolinos LinkedIn profilis ČIA.

 

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į Agile mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.