Vadybos srityje dirbęs Karolis, paskatintas draugų rekomendacijų pasirinko Vilnius Coding School WEB KŪRIMO mokymus, sėkmingai juos baigė ir šiuo metu atlieka praktiką mūsų įmonėje – partnerėje „REIZ Tech“. Paklausus apie įgytą patirtį mokymų metu, Karolis atsako „Pradžioje daugelis tikrai galvojom, ar verta tiek stengtis, tiek daug naujų dalykų mokytis, bet įpusėjus ir baigiantis kursui, daugelis sutiks, kad tikrai buvo verta (tarp jų ir aš).“ Apie tai daugiau skaitykite Karolio sėkmės istorijoje.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

 Prieš mokymus dirbau vadybos srityje.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Draugų rekomendacijos, kurie baigė kursus Vilnius Coding School.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Labai intensyvūs mokymai. Pradžioje daugelis tikrai galvojom, ar verta tiek stengtis, tiek daug naujų dalykų mokytis, bet įpusėjus ir baigiantis kursui, daugelis sutiks, kad tikrai buvo verta (tarp jų ir aš). Kalbant apie įgūdžius bei žinias kurias įgijau – supratau ir išmokau pats kurti website’us (internetinius tinklapius), įsigilinau kaip jie kuriami, kokios programavimo kalbos naudojamos ir t.t.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Pradžioje buvo sudėtinga, nes tikrai neįsivaizdavau kaip tai vyksta IT srityje. Pradžioje pats siunčiau savo CV į dešimtis pozicijų, rastų per darbo skelbimų portalus, bet jokio feedback’o nepavyko gauti. Tai bemat šiek tiek numušė motyvaciją, bet nepasidaviau. Kreipiausi į Vilnius Coding School Karjeros Centrą, jie man padėjo padaryti tobulą CV bei susitvarkyti savo Linkedin paskyrą. Taip pat Karjeros Centro skiltyje, apačioje, yra daug straipsnių, kurie tikrai labai padės ieškantis darbo, tad pats juos nagrinėjau bei skaičiau, nepatingėkit ir Jūs. Bei dar vienas didelis Vilnius Coding School Karjeros Centro pliusas – jie rekomendavo mane įmonėms – partnerėms. Taip ir gavau pasiūlymą dalyvauti Reiz Tech įmonės darbo atrankoje ir prisipažinsiu, tai dariau „vabank“ – skyriau visą dėmesį bei energiją tik tai darbo pozicijai toje įmonėje ir man pavyko!

Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

Pirmiausia IT sritis gali pasiūlyti labai daug skirtingų profesijų, kurių specialistų šiuo metu yra didelis trūkumas ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje ir visame pasaulyje. Nepatinka programuoti – būkite testuotojai, analitikai ir t.t. Nenorite dirbti kitiems, dirbkite sau. Pradžioje, IT sritis atrodo labai bauginančiai, bet kaip ir kiekviena profesija, mokantis, viskas pasidaro suprantama ir aišku. Svarbiausia turėti motyvacijos išmokti bei tobulėti. O įveikus pirmąjį žingsnį – išmokus ir baigus mokymus, tikrai nesigailėsite ir būsite patenkinti savo nauja karjera IT srityje!

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?
Dar vienas patarimas ieškantis darbo – nebijokite pasidomėti įmonėmis bei jų vadovais ir žmonėmis, kurie priima sprendimus. Susisiekite su jais, pasikalbėkite (siųlau tai daryti per LinkedIn‘ą) parodykite savo užsispyrimą, drąsą bei norą dirbti pas juos. Jiems tai patinka, jiems patiks Jūsų motyvacija ir tai išties labai padidins Jūsų šansus įsidarbinti. Palieka palinkėti tik sėkmės!

Karolio Linkedin profilis ČIA.