“Pradžioje turėjau daug abejonių, tačiau tereikėjo išdrįsti ir viskas susidėliojo į savo vietas.” – motyvuojančiai sako Karolis. Draugų rekomendacijų paskatintas, Karolis pasirinko Vilnius Coding School Duomenų Analitikos mokymus, sėkmingai juos baigė ir vėliau savo bei Karjeros Centro specialistų pastangomis įsidarbino „Swedbank“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Quantity Surveying London (Construction), Vyriausiasis specialistas Lietuvos Geležinkelių Infrastruktūra.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Technologijų pagalba sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, noriu išlikti naudingas ir reikalingas, tad pasirinkau duomenų analitiko kelią. Vilnius Coding School rekomendavo IT srityje dirbantys draugai.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymai buvo intensyvūs, tačiau gerai struktūrizuoti ir praktiniai, kas padėjo greitai išmokti pasiimti duomenis iš duomenų bazės su MySQL, duomenis paanalizuoti ir vizualiai dailiai pateikti su Tableau ir tuos pačius procesus atlikti naudojant Python.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Galbūt pasisekė, tačiau darbo ieškoti ilgai nereikėjo, jau pirmą savaitę po mokymų gavau pirmą skambutį su kvietimu į darbo pokalbį, o keletą darbo pasiūlymų gavau maždaug po 2 – 3 savaičių.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Jeigu kažko širdis trokšta, visada stengiuosi vadovautis filosofija, jog geriau pabandyti ir nusivilti, nei nebandyti aplamai ir gailėtis likusį gyvenimą, jog neišdrįsau.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Esu labai patenkintas sėkmingu persikvalifikavimo keliu. Pradžioje turėjau daug abejonių, tačiau tereikėjo išdrįsti ir viskas susidėliojo į savo vietas. Vos per du mėnesius persikvalifikavau ir gavau pasiūlymą dirbti viename iš Skandinavijos bankų. Noriu nuoširdžiai padėkoti nuostabiems Vilnius Coding School lektoriams Sandrai ir Rolandui už profesionalumą ir kantrybę bei Karjeros Centro konsultantams už pagalbą paruošiant efektyvų reziumė, Linked In profilį ir paruošimą pirmiems darbo pokalbiams.

Karolio Linkedin profilis ČIA.