Lukas Radzevičius, pradėjęs mokytis programavimo iš YouTube, nusprendė tobulinti savo C# programavimo kalbos žinias Vilnius Coding School kursuose. Surinkęs daugiau žinių nei tikėjosi ir atradęs naujų draugų tarp bendraklasių ir dėstytojų, Lukas dabar dirba programuotoju NRD Companies. „Daryk tai kas tau patinka ir kam jauti aistrą ir visą kitą savaime susiklostys.”.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote ir kiek metų dirbote?

Dirbau 4,5 metų kaip klientų aptarnavimo specialistas įmonėje, kuri užsiima projektų programavimų ir pardavimu.

Trumpai papasakokite kodėl nusprendėte persikvalifikuoti?

Dirbdamas praeitoje darbovietėje truputį paliečiau programavimo, tada pradėjau savarankiškai mokytis ir iš YouTube „tutorial’ų”. ir iš dokumentacijų.

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Pasirinkau C#, kadangi tai buvo pirmoji programavimo kalba kurią paliečiau. Pasirinkau Vilnius Coding school, nes darbovietėje, kurioje bandžiau įsidarbinti buvo labai daug darbuotojų baigusių Vilnius Coding School..

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi puikiai, nes buvo amazing lektorius – Zigmantas Račkauskas! Įgijau žymiai daugiau žinių, nei buvo aprašyta kurse (pvz. JavaScript debuginim’as)! Visiškai užtvirtinau visus C# pagrindus ir ne vieną advanced temą!

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Kiekvieną dieną sedėjau LinkedIn’e ir ieškojau .NET software developer pozicijų. Tik rasdavau patrauklų pasiūlymą iškart pateikdavau CV ir motyvacinį laišką. Tada ieškodavau HR kontaktų, kad dar kartą nusiųsti savo CV ir trumpą aprašymą apie save. Jei įmonė nesiūlo junior pozicijos patikrindavau jų puslapio career skiltį ir vistiek pateikdavau CV ir paklausdavau HR’o ar nieko man negali pasiūlyti. (Kartais LinkedIn’e įmonės neskelbia junior pozicijų, kadangi kiekvienas darbo skelbimas kainuoja, tai dažniau junior pozicijas paskelbia savo puslapiuose)

Sudėtinga buvo tik, kai pastoviai krenta į e-mail’ą atmetimo laiškai. Būdavo dienų, kai labai lauki atsakymo ir gauni atmetimą tai nusvirdavo rankos, bet paskaičius internete, kad tai normalu šioje srityje, tai pakyla rankos ir judi toliau.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Niekam nėra nieko per vėlu, darykit tai kas Jums patinka! Jei yra didelis noras persikvalifikuoti nieko nelaukite ir go for it! Kaip sako mano tėtis: „Daryk tai kas tau patinka ir kam jauti aistrą ir visą kitą savaime susiklostys.”.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Linkėjimai mano Vilnius Coding School grupei! Domantui, Edvinui, Eglei, Godai, Inetai, Jurgitai, Audriui, Aleksui ir Zigmantui! Pakliuvau į amazing grupę su kuriais net ir dabar palaikom ryšį, bei susitinkame Vilniuje!

Luko LinkedIn profilis ČIA.

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į C# mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.