„Pirmiausia patarčiau nebijoti iššūkių ir pabandyti kažką naujo,“ – teigia Paulius Rudaitis  Prieš tai dirbęs padavėju restorane, dabar džiaugiasi programuotojo pozicija įmonėje „Codity“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Prieš pradedant mokymus „Vilnius Coding School“ programavimo mokykloje dirbau padavėju restorane.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Norėjosi pokyčių ir ieškojau įdomios sferos, kuri siūlytų erdvę tobulėti. IT ir programavimas puikiai atitiko šias idėjas.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi gerai – sustiprinau programavimo kalbas ir išlavinau turimus įgūdžius. Pasidarė aiškiau ir tiesiog lengviau dirbti.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Teko įdėti nemažai pastangų, kol radau darbą. Išsiuntus nemažai CV, vieną dieną nusišypsojo laimė ir socialiniuose tinkluose pamačiau darbo pasiūlymą įmonėje „Codity“, kurioje dabar ir dirbu.

Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

Šiuo metu užsiimu įvairiais programavimo projektais, dirbu su Symfony (PHP) projektais, teko nemažai paplušėti ir su WordPress. Toliau stengiuosi tobulėti ir gilinti savo žinias, susijusias su Symfony, WordPress, PHP ir CSS.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.)?

Pirmiausia patarčiau nebijoti iššūkių ir pabandyti kažką naujo. Jeigu jausite, kad tai, kuo užsiimate, kelia malonumą, kils didesnė motyvacija veikti. Nenustokite tobulėti ir nedvejokite, Jūs galite viską.

Pauliaus LinkedIn profilis ČIA.