Paulius Vaitkevičius – baigęs studijas, įgijo elektrotechnikos projektuotojo specialybę, bet vis norėjo išmokti programuoti. Pasirinkęs WEB kūrimo mokymus, nesuklydo ir pakeitė profesiją! Šiuo metu Paulius dirba programuotoju įmonėje „Present Connection”.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Po atsinaujinančiosios energetikos studijų – projektuotojas energetikos srityje.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Susipažinti, kas yra programavimas, turėjau galimybę dar mokykloje per IT pamokas. Ir nors vėliau studijavau kitą sritį, bet vis prisimindavau, kaip smagu yra spręsti programavimo užduotis. Galiausiai norėjau pokyčių savo karjeroje, ir programavimo mokymų pasirinkimas buvo būtent tai, ko man ir reikėjo.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Stiprus įvadas į programavimo pasaulį. Studijavau WEB kūrimo mokymuose, ir po 4 savaičių kiekvienas mūsų sukūrėme savo internetinę svetainę – nerealu! Džiaugiuosi kiekviena mokymų pamoka. Į mokymus keldavausi, kaip į šventę.

paulius 3 1
Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbo paieškos neprailgo, bet, žinoma, truputį užtruko. Baigus mokymus labai padėjo programavimo mokyklos Karjeros Keitimo Centras.

Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

Šiuo metu intensyviai mokinuosi naują programavimo kalbą, kuri bus pagrindinis mano darbo įrankis.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Nėra tokio dalyko, kaip per vėlu įsidarbinti IT srityje. Būk drąsus priimant pokyčius, ir užsispyręs, kai nėra lengva. Nepamesk savo svajonės!

Kiekvieno sėkmės kelias yra skirtingas, bet sėkmė nuo kažko prasideda, nuo kokio nors pabandymo. Sėkmė pati neateis, jeigu nieko nedarysi.

Pauliaus Linkedin profilis ČIA.