Maisto technologė Vilma Glušauskė, ilgus metus dirbusi savo srityje, būdama motinystės atostogose nusprendė išbandyti kažką naujo ir pereiti į IT sritį. Padedama Vilnius Coding School, Vilma sėkmingai baigė automatinio testavimo mokymų programą ir pasinėrė į IT darbo paieškas, kurios sėkmingai baigėsi įsidarbinus  įmonėje „Optimalūs projektai“. Mūsų alumnė dalinasi savo istorija ir pataria kitiems, kuriems galbūt nedrąsu keisti savo karjerą, nepriklausomai nuo laiko ar suvoktų apribojimų. Taigi, kviečiame skaityti įkvepiančią Vilmos persikvalifikavimo istoriją nuo maisto technologės iki IT specialistės, įsidarbinusios klestinčioje IT įmonėje!

 

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Būdama vaikų auginimo atostogose nusprendžiau pabandyti kažką naujo. Vilnius Coding School pasirinkau dėl daugybės įmonių-partnerių, sėkmės istorijų ir pan.

 

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi gana gerai, viskas aiškiai paaiškinama, lektoriui tik geriausi atsiliepimai. Sužinojome apie automatinio testavimo tipus, automatinio testavimo technikas bei Java programavimo pagrindus.

 

Vilma Glušauskė (asm. archyvo nuotr.)

 

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Reikėjo paieškoti, nes visi nori darbuotojo su patirtimi, bet ne taip ir ilgai užtruko, sakyčiau gana greitai. Darbo paieškų metu taip pat padėjo Vilnius Coding School karjeros centras.

 

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Niekada nevėlu keisti jei tik yra noras.

 

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į automatinio testavimo mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.