Finansuojami kursai dirbantiems

ARTUR

“Keistis niekada nėra per vėlu!” – drąsina Artur, kuris supratęs, kad darbas telematikos srityje neskatina jo augti. Nusprendęs visiškai pakeisti srities kryptį, pradėjo mokytis “Vilnius Coding School” JAVA mokymuose. Juos pabaigęs, sėkmingai dirba IT įmonėje “Edrana Baltic”.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Dirbau pardavimų vadybininku telematikos srityje bei gamybos vadovu baldų gamyboje.
    

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Supratau, kad jau ilgą laiką stoviu vietoj ir nebenoriu dirbti esamo darbo iki gyvenimo pabaigos, be perspektyvos augti – atėjo laikas pokyčiams! Nusprendžiau visiškai pakeisti kryptį ir įgyti profesiją, kurioje galėčiau save realizuoti, nuolat mokytis ir tobulėti.

artur 4

    
Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Šie mokymai padėjo man įgyti JAVA programavimo pagrindus ir davė pradžią tolimesniam mokymuisi ir tobulėjimui. Manau, kad pradedantiesiems ir norintiems persikvalifikuoti, verta pradėti nuo tokių mokymų, nes pačiam savarankiškai sunku ir neaišku nuo ko pradėti.
    

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Buvo nelengva, bet įmanoma. Be to, “Vilnius Coding School” mokyklos atstovai ir Karjeros Centro vadovė Živilė suteikė visapusišką pagalbą ieškant darbo. Džiugu, kad jie rūpinasi savo studentais ir suteikia tokias galimybes.


    
Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

IT įmonėje “Edrana Baltic” esu jaunesnysis JAVA programuotojas. Dirbu su projekto palaikymu, taisau klaidas, įdiegiu naujas funkcijas. Nemažai išmokau apie JAVA karkasą “Spring” ir duomenų bazes.
    

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Tikrai neverta bijoti ir laukti. Nes jei rimtai susimąstėt apie karjeros keitimą, vadinasi tai ką dabar darote jums neatneša pasitenkinimo. Keistis niekada nėra per vėlu! 

artur 2

ARTUR LinkedIn profilis ČIA.

 

Nori ir TU?

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.

 

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

Registracija
Kontaktai