Finansuojami kursai dirbantiems

JULIJA

“Lankykitės, domėkitės, bendraukite ir suprasite, ar tai tikrai ta sritis, kurioje norėtumete dirbti.” – teigia Julija, “Vilnius Coding School” baigusi “Programavimo pagrindai per 6 savaites” ir “C#” mokymus. Įdėjus nemažai papildomo darbo, Julija šiuo metu dirba testuotoja IT įmonėje “Baltic Amadeus”.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Per savo karjerą dirbau daug kur, bei domėjausi visiškai kitais dalykais (pvz.švedų kalba), bet tikrai ne IT. Pradėjau nuo logistikos, perėjau per kelis bankus ir skolų iššieškojimo įmonę.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Nežinau 🙂 Buvau patenkinta dirbdama su skandinavais, mokiausi kalbos, turėjau geras darbo sąlygas ir tikrai neturėjau tikslo – pasikeisti profesiją. Nuėjau mokytis į “Vilnius Coding School” mokyklą, prieš porą metų, nes turėjau laisvų vakarų. Nuėjau, patiko ir pasilikau šioje srityje.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

 Pradėjau nuo “Programavimo pagrindai per 6 savaites” mokymų – kur sekėsi labai sunkiai.

Sunku buvo viskas: įsisavinti naują informaciją, “išlipti” iš nevilties liūno, kai nesiseka programuoti, surasti laiko miegui ir tt.. Bet, „Vilnius Coding School” lektoriai (Kristijonas, Dmitrij ir Daniel ) visada padėdavo ir grąžindavo motyvaciją ir optimizmą į vietą. Ačiū jiems labai!!

Per 6 savaites susipažinau su Front-End (Front End/HTML, CSS, JavaScript) ir Back-End (Back End/ C++,C# ir Java) kalbų pagrindais.

Po šių mokymų tiesiog “užsikabinau”. Ėjau VISUR…mokiausi profesinėje mokykloje – Javos, pasibaigiau Python kursus, pasibaigiau C# kursus, dalyvavau visuose seminaruose ( “Rise”, bugs’a’loud, NFQ ir tt.), nesiskirdavau su online mokymais.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Įmonės ieškoti neteko, pasisėkė 🙂

Tuo metu dirbau tarptautinėje skolų išieškojimo įmonėje, kur ir aplikavau į testuotojo poziciją. Lengva nebuvo ir poziciją gavau ne iš pirmo karto, tačiau tai skatino tobulėti, intensyviai mokytis ir “Voila” – po kelių mėnesių darbas buvo mano.

Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

Šiuo metu dirbu vienoje iš Lietuvos IT įmonių, kur atlieku testuotojos (QA) darbą.

Kadangi neturiu IT išsilavinimo, reikia mokytis daug ir dažnai, tam kad pasivyti kolegas ir “matyti plačiai”.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Svajonės tam ir yra, kad jų siekti 🙂 Niekas juk iš darbo neišmes, jei pradėsit domėtis kažkuo nauju. Lietuvoje yra tikrai daug organizuojamų bootcamp’ų, IT akademijų, seminarų , online mokymų ir tt. Lankykitės, domėkitės, bendraukite ir suprasite, ar tai tikrai ta sritis, kurioje norėtumete dirbti.

Julijos LinkedIn profilis ČIA.

Nori ir TU?

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.

Registracija
Kontaktai