Finansuojami kursai dirbantiems

KRISTINA

Jau kelerius metus galvoje sukosi mintis, kad mano atlyginimas, palyginus su kompetencija, yra per mažas. Mano patirtis yra labai didelė, kvalifikacija stipri, o tą kuklų atlyginimą aš galiu užsidirbti ir pati. Juk visada svajoji apie kažką geresnio. Anksčiau daug metų dirbau programuotoja, tačiau atėjo laikai, kai viskas labai sparčiai keitėsi. Prisitaikant prie aplinkybių, teko keisti specializaciją, – tapau buhaltere. Darbas sekėsi, tačiau mintis, kad galiu turėti  ir kurti kažką savo, vis neapleido. Be to, į rinką atėjo labai stipriai paruošta jaunoji karta. Konkurencingumas augo, o atlyginimai vis likdavo kuklūs.

Paskutinė įmonė, kurioje dirbau, buvo tikrai labai stipri. Tačiau moteris, kurią pavadavau, iš vaiko priežiūros atostogų grįžo žymiai greičiau, nei buvo planuota ir darbovietę teko palikti. Net 20 metų pradirbus buhalterijos srityje, buvo sunku likti be darbo. Supratau, kad tai tinkamiausia proga ryžtis dirbti sau.

Atėjau su tikslu sau susikurti elektroninę parduotuvę, todėl nusprendžiau, kad būtų naudinga turėti suvokimą apie tinklalapių kūrimą ir jų priežiūrą Mokymai naudingi, neapleidžiu minties, kad net ir sulaukusi pensinio amžiaus galiu turėti savo elektroninę parduotuvę, kurią prižiūrėčiau pati.

Kodėl būtent WEB kūrimas? Labai norėjau į šį kursą, nes visa informacija mokymų metu lektoriaus pateikiama labai aiškiai ir išsamiai. Šie mokymai, kurie yra gan intensyvūs ir koncentruoti, leido produktyviai išnaudoti laiką – per mėnesį išmokau išties nemažai. Svarbu netingėti, pačiam domėtis ir viską įmanoma išmokti, Bet pats privalai įdėti labai nemažai pastangų.

Registracija
Kontaktai