Gyvenimo pokyčiai bei šių dienų aktualijos daugelį privertė susimąstyti – kaip naudingai galima praleisti laiką namuose? Buvimas namuose toli gražu nereiškia nuobodžiavimo ar tuščiai leidžiamo laiko. Atvirkščiai – šį laiką galime skirti sau, tobulinti įgūdžius, mokytis naujų dalykų ir pasiekti tam tikrus asmeninius ar net profesinius tikslus. Taigi, jei manai, kad šį laikotarpį norėtum išnaudoti produktyviai ir pagaliau išmokti programuoti, o galbūt patobulinti jau turimus įgūdžius ir praplėsti žinias, siūlome paskaityti šį įrašą, kuriame supažindiname kaip vyksta ir kuo naudingi yra nuotoliniai mokymai realiu laiku?

Kas yra mokymai realiu laiku?

Internete gali rasti nemažai nuotolinių kursų, tačiau dauguma jų yra tiesiog paskaitų įrašai. Taip, tokius įrašus gali pasižiūrėti, kada patogu, tačiau toks privalumas aktualesnis, kai visą dieną esi užimtas, nes dirbi, mokaisi ir pan. Vilnius/Kaunas Coding School mokymai vyksta realiu laiku konkrečią nurodytą valandą, reiškia, nekils pagunda juos atidėti ar praleisti, todėl ir mokymasis bus efektyvesnis. Vykstant mokymams realiu laiku, tu gali iškart užduoti atsiradusius klausimus dėstytojui, tai padės geriau suprasti ir įsisavinti temą, kurią mokaisi, o tavo žinios taps užtikrintesnės. Taip pat  gali kolektyviai spręsti problemas su kolegomis, kitaip tariant, jaustis taip, tarsi iš tiesų būtum klasėje.

Jei negyveni ar šiuo metu nesi Lietuvoje, tai ne problema, nes prie mokymų realiu laiku gali jungtis iš bet kurio pasaulio kampelio.

Jei pasibaigus pamokai tau dar liktų neatsakytų klausimų, visada gali individualiai susisiekti su dėstytoju ir pasikonsultuoti. Be to, dėstytojai teiks pastabas, kaip tau sekasi mokytis ir kur reikėtų pasigilinti dar labiau.

 

 

Kokias galimybes suteikia nuotoliniai „Vilnius Coding School“ mokymai?

Pasirinkdamas nuotolinius mokymus, galėsi naudotis visais tais pačiais privalumais, kuriuos gautum lankydamas mokymus klasėje, o kartu ir gauti Karjeros centro pagalbą. Mūsų specialistai nuotoliniu būdu pakonsultuos karjeros bei persikvalifikavimo klausimais, patars, kokius mokymus tau būtų geriausia rinktis. Taip pat padės susikurti savo „LinkedIn“ profilį , parašyti stiprų gyvenimo aprašymą  ir motyvacinį laišką. Taip pat po mokymų galėsi sudalyvauti IT darbo pokalbio simuliacijoje. Pabaigęs nuotolinius mokymus, gausi Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą sertifikatą.

Lygiai kaip ir baigus mokymus klasėje, taip ir baigus nuotolinius mokymus, Vilnius/Kaunas Coding School padės tau rasti praktiką ar darbą vienoje mūsų įmonių partnerių.

Nuotolinius mokymus Vilnius/Kaunas Coding School organizuoja pagal visas šiuo metu siūlomas programas tiek Vilniuje, tiek Kaune. Programų sąrašus rasi čia:

MOKYMAI VILNIUJE

MOKYMAI KAUNE

Kaip matai, nuotoliniai mokymai nėra prastesni už mokymus klasėje, todėl jei svarstei išmokti programuoti, visai neverta to atidėlioti tol, kol galėsi mokytis klasėje. Mokantis nuotoliniu būdu turėsi lygiai tokias pačias galimybes įsisavinti ir pasitikrinti naujas žinias bei gauti sertifikatą, kuris bus tavo žinių bagažo įrodymas ieškant darbo ar keičiant karjerą. Nieko nelauk, galbūt kaip tik dabar yra pats geriausias metas padaryti tai, apie ką visada svajojai – ar sulaužyti seną ir nepagrįstą įsitikinimą, kad IT sritis ne tau. Išnaudok laiką namuose prasmingai – rinkis nuotolinius mokymus!