Šarūnė, kuri 15 metų savo profesinę gerovę kūrė mados inžinerijos srityje, žengė naują žingsnį duomenų pasaulio keliu. Nusprendusi persikvalifikuoti, ji pradėjo savo kelią „Vilnius Coding School“, kur įgavo duomenų analitikos žinių pamatus bei praktinių įgūdžių dirbant su įrankiais, kurie yra būtini šioje srityje. Po kursų baigimo Šarūnė ieškojo galimybių pritaikyti naujas žinias, o „Vilnius Coding School“ Karjeros Centro specialistai padėjo jai sukurti profesionalų CV ir rekomendavo darbo vietą Valstybės duomenų agentūroje. Šarūnė sėkmingai įsiliejo į naująją darbo poziciją ir įrodė, kad niekada nėra per vėlu keisti karjerą ir siekti naujų aukštumų. Ateityje ji tęs savo kelionę šioje sparčiai augančioje srityje, kur ji gali kurti, inovuoti ir dalintis savo patirtimi.


Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote ir kiek metų dirbote?

15 metų dirbau mados inžinerijoje, pagrindinės funkcijos – užsienio mados ženklų kolekcijų vystymas Lietuvoje. Darbas labai dinamiškas, sutikau daug kūrybingų ir labai įdomių žmonių. Tačiau, visad jaučiau poreikį duomenų analizei savo darbe. Pradėjus domėtis IT, bendraudama su persikvalifikavusiais žmonėmis supratau – duomenų analitika yra būtent tai ko man reikia.

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Dalyvaudama „Women Go Tech“ projekte, sutikau nuostabų mentorių, kuris rekomendavo „Vilnius Coding School“.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi puikiai, truputį skeptiškai žiūrėjau į nuotolinius mokymus, bet nuomonę visiškai pakeičiau baigusi kursus. Įgijau duomenų analitikos pagrindus, susipažinau su įrankiais kurie dažniausiai dominuoja šioje srityje.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Čia ir vėl padėjo „Vilnius Coding School“. Pabaigusi kursus dalyvavau VSC Karjeros Centro konsultacijoje, kurioje man padėjo parengti teisingą CV, o vėliau ir rekomendavo mane Valstybės duomenų agentūrai.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Dainoje skamba žodžiai – „Gimei nei per anksti, nei per vėlai, gimei pačiu laiku“. Niekada nėra vėlu keistis, jei tik kirba galvoje mintis, kad reikia keisti – tuomet keisk… Motyvacija tik auga padarius pirmąjį sprendimą.

Nori mokytis ir TU?
Registraciją į duomenų analitikos mokymus rasite čia: dirbantiems ir nedirbantiems.

Negali apsispręsti?
Registruokis nemokamai konsultacijai.