Programavimo kalba JAVA palaiko daugybę suderinamų programėlių, atviro kodo bibliotekų ir t. t., kas tikrai palengvina programavimą su šia kalba, tačiau bene labiausiai darbą kuriant programėles palengvina geras „framework‘as“. Dar 2003 metais į rinką paleistas atviro kodo „framework‘as“ Spring yra turbūt dažniausiai pasirenkamas dirbti su JAVA. Šiame įraše išvardinsime pagrindines priežastis, kurios lėmė Spring populiarumą.

 

Lengva naudotis

Vienas pagrindinių aspektų, lemiančių „framework‘o“ populiarumą, yra tai, kaip lengva yra juo naudotis. Spring leidžia be didelių pastangų pradėti kurti ir konfigūruoti būtent tai, ko tau reikia. Be to, šis „framework‘as“ turi aiškias instrukcijas, todėl bet kas gali greitai jį perprasti ir pradėti naudotis.

 

Moduliškumas

Dar vienas didelis Spring privalumas yra tas, kad šis „framework‘as“ turi daug modulių. Juos galima pasirinkti pagal poreikį, net nebūtina naudoti iškart viso „framework‘o“. Be to, jei reikia, gali naudoti vieną arba daugiau Spring projektų.

photo 1558346547 4439467bd1d5

Testavimas

Geras „framework‘as“ yra tas, kuriuo naudojantis sukurtas programėles yra lengva testuoti. Spring puikiai palaiko „Test Driven Development“ (TDD) – į testavimą orientuotą programavimą, kai testai yra kuriami prieš pradedant rašyti kodą, norint užtikrinti, kad jis tikrai veiks.

 

Patikimumas

Prieš beveik 20 metų sukurtas Spring buvo ne kartą atnaujintas ir pritaikytas prie besikeičiančių technologijų. Laikui bėgant šis „framework‘as“ tapo patikimu problemų, su kuriomis susiduria net ir didelių korporacijų sistemos, sprendimu. Be to, naujos šio „framework‘o“ funkcijos ir sprendimai yra vystomi kiekvieną dieną.

pro2

Bendruomenė

Spring yra atviro kodo „framework‘as“, kurį vertina daugelis kompanijų ir pavienių programuotojų, o tai reiškia, kad šio „framework‘o“ sėkmės ir ilgo gyvavimo viena iš priežasčių yra gausios bendruomenės palaikymas ir jos dėka kuriamos inovacijos.

 

Taigi, jei mokaisi programuoti arba jau programuoji su JAVA, tikrai verta išmokti dirbti su Spring „framework‘u“ ir naudotis visais jo teikiamais privalumais.