AUGUSTAS

Būtent kursų metu, pradėjau svarstyti, jog, galbūt, norėčiau užsidirbti iš to, kas man patinka ir ryžtis keisti profesiją.” – sako Augustas, kuris baigęs „Vilnius Coding School“ vakarinius C# mokymus, šiuo metu dirba įmonėje “Alna Software”.

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Prieš pradedant mokytis “Vilnius Coding School” aš dirbau kompiuterinių tinklų projektų koordinatoriumi/duomenų analitiku.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Nusprendęs išmokti programuoti aš buvau jau prieš gerus ketverius metus, tačiau taip atsitiko, jog susiradus  darbą, kitoje srityje, todėl šis noras buvo atidėtas, bet nepamirštas. Galiausiai noras išmokti programuoti tapo didesnis nei laiko trūkumas. Vėl pradėjęs domėtis, supratau, jog net nežinau, nuo ko pradėti, todėl nuspręndžiau užsirašyti į kursus. “Vilnius Coding School” pasirinkau būtent dėl patrauklios vakarinės programos pradentiesiems.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi puikiai. Kursų metu teko iš naujo išmokti pagrindus, pamirštus prieš kelerius metus, taip pat išmokau mokytis (kaip ir kur ieškoti informacijos, susidūrus su sunkesnėmis užduotimis). Puikių dėstytojų dėka tai nebuvo labai sunkus darbas, sugebėjo net sustiprinti ir taip tuo metu didelį norą programuoti! Būtent kursų metu, pradėjau svarstyti, jog, galbūt, norėčiau užsidirbti iš to, kas man patinka ir ryžtis keisti profesiją. 

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga? Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

Pradėjus ieškoti įmonės, įsidarbinti ar atlikti praktiką, būtų buvę be galo sudėtinga, net nežinojau, kur pradėti, tačiau dėstytojų ir “Karjeros Centro” vadovės Živilės patarimai, bei įdėtas darbas lėmė, jog su manimi susisiekė “Alna Software” įmonės atstovai ir atlikus bandomąją užduotį, pakvietė į pokalbį. Šiuo metu čia atlieku jaunesnesniojo programuotojo praktiką. Gilinu žinias aplikacijų kūrime ir viską, kas su tuo susiję. 

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Patarimas vis dar dvejojantiems iš manęs būtų paprastas ir gal kiek banalus: keisti profesiją yra baisu, nes nežinai kaip viskas susiklostys, tačiau jei pabaigoje dirbsi savo mėgstamą darbą, visos baimės ir dvejonės, buvusios praeityje, atrodys juokingos. 

Dar kart dėkoju už visą pagalbą 🙂

 

Augusto LinkedIn profilis ČIA.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai