Finansuojami kursai dirbantiems

JUSTAS

„Svarbiausia nenustoti domėtis IT naujovėmis ir rašyti kodą.“ – teigia Justas, „Kaunas Coding School“ baigęs Java Bootcamp mokymus ir šiuo metu sėkmingai dirbantis IT įmonėje – „Voltas IT“.

Kokia buvo tavo profesija prieš ateinant į mokymus?

Prieš pradedant mokymus, buvau visai nesenai baigęs Multimedijos Technologijas ir atlikęs marketingo specialisto praktiką.

Kodėl nusprendei mokytis programuoti? Ar susidūrei su abejonėmis prieš pradedant mokytis, kokiomis ir kaip jas įveikei?

Studijų metu šiek tiek susidūriau su programavimu ir man tai pasirodė pakankamai įdomu, būtent tas ir pastūmėjo mane siekti programuotojo karjeros, kadangi, atrodė įdomu tai abejonių net nekilo.

O ką mokeisi? Kas buvo sunkiausia mokymų metu?

„Kaunas Coding School“ baigiau Java kalbos dieninius mokymus. Nors kursas ir buvo intensyvus, tačiau su ypatingais sunkumais nesusidūriau, mokymo medžiaga buvo perteikta labai aiškiai.

Ką veiki šiuo metu? Ar naudoji programavimo žinias, įgytas mokymų metu?

Šiuo metu sėkmingai dirbu kompanijoje „Voltas IT“ programuotoju ir kasdien darbe naudoju mokymų metu įgytas žinias.

Ar buvo sudėtinga rasti darbo vietą? su kokiomis kliūtimis susidūrei, kokios pagalbos ar patarimų sulaukei? Kaip prie darbo paieškos prisidėjo „Kaunas Coding School“?

Darbą rasti nebuvo labai sudėtinga. Po kursų, „Kaunas Coding School“ komanda padėjo ištobulinti mano gyvenimo aprašymą, davė daugybę patarimų karjeros srityje ir suorganizavo darbo pokalbį, po kurio sėkmingai gavau darbą.

Kaip šiuo metu vertini savo profesiją? Ar gilini programavimo žinias?

Savo profesiją vertinu labai teigiamai. Šiuo metu gilinuosi į Android programavimo ypatumus.

Ką galėtum patarti žmonėms, norintiems, tačiau bijantiems mokytis programuoti? Tiems, kurie galvoja, jog stiprių pagrindų nepakanka norint praktikos ar darbo?

Bijoti tikrai nėra ko, svarbiausia noras ir motyvacija. Turint stiprius pagrindus tikrai galima rasti darbą ar praktiką, o „Kaunas Coding School“ yra puiki vieta, kur tuos pagrindus galima įgyti. Svarbiausia nenustoti domėtis IT naujovėmis ir rašyti kodą.

Registracija
Kontaktai