ATSILIEPIMAI

ĮSIDARBINIMO SĖKMĖS ISTORIJOS

DARBDAVIŲ ATSILIEPIMAI

"FACEBOOK" ATSILIEPIMAI

 • 5 star review  Puikūs dėstytojai, lūkesčius viršijančios žinios bei pagalba įsidarbinant įmonėje, iki kurios savarankiškai būčiau lipęs karjeros laiptais kelis metus. Ačiū VCS! 🙂

  thumb Vitalij Vladimirov
  7/11/2018

  5 star review  Su Edita dirbti labai lengva, nes tai neapsakomai paprastas žmogus, kuris nemato problemų arba moka greitai jas spręsti. Puikiai moka motyvuoti ir pritraukti. Manau, kad ji turi itin gerą akį pasirenkant dėstytojus bei partnerius.

  thumb Rūta Račaitė
  7/03/2018

  5 star review  Labai daug informacijos, pozityvumo, šaunūs dėstytojas ir vadovė. Svarbiausia siekti savo tikslo, nenuleisti rankų ir jį tikrai pasieksite!

  thumb Monika Gibiežienė
  6/30/2018

  5 star review  Tokios mokyklos dar nesu lankęs, lektoriai lyg seniai pažįstami draugai su nerealių humoro jausmu, įgytos žinios viršijo lūkesčius. Didžiausia pagarba!!

  thumb Vladas Kalnys
  6/29/2018

  5 star review  Mokykla, komanda šauni - atvira, tobulėjimą skatinanti aplinka ir dėstytojai kaip Draugai! REKOMENDUOJU ne tik būsiemiems/esamiems programeriams, bet ir PROJEKTŲ VADOVAMS, kurie turi savo verslą ar kuria vertę kitiems verslams! P.S.: čia jauku, čia visada bus kavos, snack'ų, šypenų ir palaikymo judėt pirmyn!

  thumb Guta Ata
  6/07/2018

  5 star review  Puikiai organizuojami kursai, nuostabūs žmonės (ir dėstytojai 🙂 ). Tikrai rekomenduoju visiems siekiantiems įgyti pirminių programavimo žinių ir įgūdžių!

  thumb Rimvydas Jančiauskas
  6/06/2018

  5 star review  Nereali komanda, nerealus, turiningai praleistas mėnesis, puiki atmosfera plius kava su saldainiais. Pukiai, aiškiai, koncentruotai pateikiama informacija. Lengva nebuvo, bet buvo žmonės, kurie žino ką ir kada pasakyti, patarti. Rekomenduoju tūkstantį kartų. Lenkiu galvą prieš lektorių Liudą, ačiū už gerą, kokybišką laiką.

  thumb Darius Peciulis
  6/01/2018

  5 star review  Tikrai labai šauni, draugiška ir puiki mokykla! Ką tik baigiau 6 savaičių bazinius programavimo kursus. Man asmeniškai buvo labai naudinga ir įdomu, kadangi su programavimu patirties turėjau minimaliai, bet per šį laiką išmokau daugiau, nei tikėjausi. Taip kad tikrai rekomenduočiau kiekvienam, tiek siekiančiam susipažinti su programavimu, tiek planuojantiems persikvalifikuoti ir dirbti šioje srityje. Mokymai buvo intensyvūs, bet labai labai įdomūs ir naudingi! Sąlygos mokymams ir kolektyvas tikrai liux! 🙂 Ir didelis AČIŪ lektoriams, kurie įdomiai ir aiškiai išdėstė kursus ir davė daug daug naudingų patarimų ir informacijos!

  thumb Raminta Laimė Raudytė
  5/31/2018

  5 star review  Puiki mokyklą nuo pat pradžių iki pat pabaigos. Skiriamas be galo didelis individualus dėmesys, rūpestis kiekvienai detalei. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent VilniusCodingSchool, kurioje baigiau WEB kūrimą. Atskiras didelis ačiū Saulius Butkevičius už kantrybę ir palaikymą gaunant finansavimą, o taip pat Nuostabiausiam lektoriui Kiril Griazev už viską kas yzy, už kantrybę mokymo procese, už nuostabias juokingas akimirkas ir už tai, kad išmokė to, kas anksčiau atrodė neįmanoma! AČIŪ!

  thumb Artūras Binkis
  5/16/2018
 • 5 star review  Baigiau vakarinius JAVA kursus. Paskaitų pradžioje paprastai išdėstoma teorija, o po to atliekamos užduotys. Į visus iškilusius klausimus lektoriai atsako ir stengiasi padėti, kad viskas visuomet būtų maksimaliai aišku. Paskaitų temos išdėliotos tikslingai, niekada nesusidarė įspūdis, jog pirmyn judama per greitai ar praleidžiamos svarbios detalės. Likau labai patenkintas kursų kokybe.

  thumb Lukas Plastinkin
  5/09/2018

  5 star review  Puikiai praleistas laikas WEB development kursų metu! Labai maloni aplanka ir lektorius visuomet pasiryžęs padėti. Kursai davė tvirtą pagrindą programuotojo specialybės link!

  thumb Matas Glotnis
  5/09/2018

  5 star review  Pasirinkau 4 savaičių tinklapių kūrimo mokymus šioje mokykloje ir tai buvo geriausias mano sprendimas siekiant persikvalifikuoti. Čia dirba savo srities specialistai, kurie visada ras atsakymus į jums iškilusius klausimus. Rekomenduoju!

  thumb Martynas Šikšnius
  5/07/2018

  5 star review  Profesionalus ir motyvuojantis kolektyvas, kursai intensyvūs, bet tikrai verti jūsų laiko 🙂 Rekomenduoju!

  thumb La Giedre
  4/27/2018

  5 star review  Tai puiki galimybė įgyti tvirtus programavimo pagrindus visiems! Laikas labai greitai prabėga, o be to, net ir pasibaigus kursams galima kreiptis pagalbos ir gilinti žinias. Ačiū visiems mokytojams ir administarcijai!

  thumb Ieva Sinkeviciute
  4/25/2018

  5 star review  ačiū už individualią konsultaciją, viskas puikiai!

  thumb Agnė Misiukonytė
  4/23/2018

  5 star review  Baigiau Java kursus. Destytojai buvo labai malonus linke padeti ir jiems buvo svarbu jog kazko ismoktum. Draugiska rami aplinka buvo ideali vieta mokytis ir suzinoti ir iamokti tikrai begale daug dalyku.

  thumb Aurimas Jankauskas
  4/18/2018

  5 star review  Mokymosi vieta į kurią kasdien eini su nekantrumu! Dėstytojai ir personalas tiesiog puikūs!

  thumb Šarūnas Šliogeris
  4/18/2018

  5 star review  Ši vieta puikiai tinka žmonėms kurie nėra seniau niekada programavę, nes viską mokina nuo visiško nulio. Nors esant jau patyrius programavimo seniau, dėstytojai į tai atsižvelgia ir duoda galimybių stipriau mokintis. Esant nedidelėms grupelėms, dėstytojai taip pat spėja išsiaiškinti, kaip jūs labiau linkę mokytis, kad galėtų geriau jums viską paaiškinti

  thumb Andrius S Simanavičius
  4/12/2018
 • 5 star review  Kaip fainai, kad jus esat KCS! Buvo nepaprastas laikas, daug vertingų žinių, šypsenų, juoko ir kavos! Norintiems gauti stiprų programavimo pagrindą tikrai labai rekomenduoju šią mokyklą! Nerealūs dėstytojai, o vadovė Edita is the Best! Ačiū KCS!

  thumb Rasa Slu
  4/07/2018

  5 star review  Be jokių dvejonių rekomenduoju šią mokyklą, norintiems pasikloti tvirtus programavimo pagrindus.

  thumb Viktorija Mačiūnė
  4/04/2018

  5 star review  Baigiau vakarinius PHP + Laravel kursus. Esu patenkintas kursais, mokymo medžiaga įdomi, lektoriai puikūs, kolektyvas draugiškas. Labai geri įspūdžiai. Rekomenduoju!

  thumb Gintaras Navickas
  3/26/2018

  5 star review  Smagu. kad Klaipėdos krašte yra galimybė kur išmokti, susipažinti su programavimo kalbomis. Negana to, mokykla dar pasiūlo, kur pasipraktikuoti (realiose įmonėse), kas labai būdinga buvo man! Džiūgu, kad po kursų pavyko net isidarbinti, taip įgyvendindamas savo svajonę. Ačiū KCS ir sėkmės Jums toliau! Cheers!

  thumb Nikita Charitonov
  3/16/2018

  5 star review  Į JAVA dieniniu mokymus atejau jau nemažai žinodamas ir galvojau , kad bus per lengva ir pan., nes kursai skirti pradedantiesiems. Tačiau VCS (o gal tiksliau dėstytojas) suteikė man visas galimybes tobulėti toliau ir iš kursų pavyko pasiimti daugiau žinių nei tikėjausi, kadangi dėstytojas su didele patirtimi, duoda gerų patarimų, gerai išmoko programavimo tvarkos ir t.t. Po kursų mokykla padėjo gerai susitvarkyti CV ir padeda surasti (darba/praktika) - mano atveju tai labai greitai padėjo.

  thumb Donatas Bakutis
  3/09/2018

  5 star review  Puiki vieta gauti teoriniu ir praktiniu ziniu programavime 🙂

  thumb Jonas Mel
  3/08/2018

  5 star review  Baigiau intensyvius WEB (tinklalapių) kūrimo mokymus. Prieš mokymus šiek tiek turėjau patirties šioje srityje, bet vis trūko drąsos ieškoti programuotojo darbo. Lektorius Liudas ir programos kuratorius Jevgenij man padėjo "sudėlioti į tinkamus stalčius" jau turimas žinias. Žinoma, mokymuose taip pat gavau daug naujų žinių, kurias galėjome panaudoti praktikoje. Išskirtinis dėmesys kiekvienam studentui taip pat paliko įspūdį. Iškart po kursų gavau du darbo pasiūlymus, o viename iš jų aš jau dirbu programuotoju. Esu labai patenkintas jūsų darbu ir visiems drąsiai rekomenduoju šiuos kursus.

  thumb Edmundas Statkauskas
  3/06/2018

  5 star review  Bendraminčiams, kažkadaise turėjusiems norą susipažinti su programavimu, bet dėl kažkokių priežasčių apleidusiems šį reikalą – rekomenduoju šiuos kursus! Intensyvus 6 savaičių vakariniai programavimo kursai, pareikalaus išties daug prakaito ir nemigo valandų, bet tai verta viso to 🙂 Kursus vedę dėstytojai savo srities specialistai, dirbantys toje srityje ne vienerius metus ir nebijantys pasidalinti savo praktine patirtimi, kas visada yra idomu 🙂 Ypatingai dėkoju dėstytojui Juliui, kuris be visa ko ką veikia gyvenime, randa laiko išmokyti mus "berazumius" pirmokėlius 🙂 ) Julius, let the force be with you! Taipogi tariu ačiū Editai už jaukią atmosferą ir malonų bendravimą! Iki greito !

  thumb Gediminas Žutautas
  3/05/2018

  5 star review  Puikiai ir produktyviai praleistas laikas, labai daug išmokau ir būtinai sugįšiu pagilinti žinias. Visiems kurie nori pradėti programuoti, labai rekomenduoju 6 savaičių progamavimo kursą susipažinimui su pagrindimėm programavimo kalbom ir atrasti sau priimtiniausia kalbą.

  thumb Ovidijus Kut
  3/05/2018
 • 5 star review  Nuostabi mokymo istaiga . Draugiska pozityvi aplinka . Mokytojai mokina is praktikos mazai teoryjos daugiau praktinei darbai

  thumb Egidijus Grajauskas
  2/17/2018

  5 star review  Jei jūsų galvoje sukasi mintys apie programavimą, bet abejojate, ar pajėgsite jo išmokti, tai meskite abejones šalin ir ateikite į Kaunas Coding School. Puiki komanda laukia jūsų noro išmokti programuoti ir žingeidumo, ir tikrai yra puikiai pasiruošę jus to išmokyti 🙂 Tiesa, reikia įdėti ir nemažai pastangų bei savarankiško darbo. Bet kur gi to nereikia, kai sieki užsibrėžto tikslo? 🙂 Tikrai lenkiu galvą visai komandai už pagalbą tiek mokantis, tiek ieškantis praktikos/darbo. Geresnės vietos rasti niekur nepavyktų. Esate nuostabiausi, taip ir toliau 😉

  thumb Justas Grekavičius
  2/15/2018

  5 star review  Puiki vieta susipažinti tiek su programavimo pagrindais, tiek su būsimais kolegomis, ar bendraminčiais. Bendravimas ir pagalba tiek kursų metų, tiek ir po jų, ypač iš kursų vadovės pusės padrąsina ir tikrai suteikia optimizmo 😉 Na o kiek išmoksite, iš dalies priklauso ir nuo dėstytojų pas kuriuos pakliūsite, bet daugiau nuo jūsų pačių noro mokytis ir ieškoti informacijos, bet bent pagrindus gauti tikrai galima. Vienintelis minusas pripratina kavą gerti su saldainiais, dėl to išsivysto priklausomybė saldumynams, net jeigu prieš tai jų beveik nevartojote. Berods tiek... Tobulėti, žinoma, dar yra kur, to ir palinkėsiu! 🙂

  thumb Osvaldas Brazas
  2/15/2018

  5 star review  Nuostabi komanda!!! Džiugu,kad Klaipėdoje vykdote tokią veiklą. Sėkmės ir daug energijos jums ateityje!!!

  thumb Darius Montvilas
  2/06/2018

  5 star review  Absoliučiai rekomenduoju visiems nedvejoti ir rinktis VCS. Tai patikima, atsakinga, draugiška mokykla, tobulas UX, čia jauti, kad tu rūpi, sulauki pagalbos, gauni žinių. Prieš 2 sav. baigiau tinklapių kūrimo pagrindus ir dirbu IT srity. Ačiū, VCS, Andriui ir Jevgenijui!

  thumb Edita Kybartienė
  1/24/2018

  5 star review  Puiki vieta gauti teoriniu ir praktiniu ziniu programavime 🙂

  thumb Jonas Mel
  3/08/2018

  5 star review  Baigiau intensyvius WEB (tinklalapių) kūrimo mokymus. Prieš mokymus šiek tiek turėjau patirties šioje srityje, bet vis trūko drąsos ieškoti programuotojo darbo. Lektorius Liudas ir programos kuratorius Jevgenij man padėjo "sudėlioti į tinkamus stalčius" jau turimas žinias. Žinoma, mokymuose taip pat gavau daug naujų žinių, kurias galėjome panaudoti praktikoje. Išskirtinis dėmesys kiekvienam studentui taip pat paliko įspūdį. Iškart po kursų gavau du darbo pasiūlymus, o viename iš jų aš jau dirbu programuotoju. Esu labai patenkintas jūsų darbu ir visiems drąsiai rekomenduoju šiuos kursus.

  thumb Edmundas Statkauskas
  3/06/2018

  5 star review  Bendraminčiams, kažkadaise turėjusiems norą susipažinti su programavimu, bet dėl kažkokių priežasčių apleidusiems šį reikalą – rekomenduoju šiuos kursus! Intensyvus 6 savaičių vakariniai programavimo kursai, pareikalaus išties daug prakaito ir nemigo valandų, bet tai verta viso to 🙂 Kursus vedę dėstytojai savo srities specialistai, dirbantys toje srityje ne vienerius metus ir nebijantys pasidalinti savo praktine patirtimi, kas visada yra idomu 🙂 Ypatingai dėkoju dėstytojui Juliui, kuris be visa ko ką veikia gyvenime, randa laiko išmokyti mus "berazumius" pirmokėlius 🙂 ) Julius, let the force be with you! Taipogi tariu ačiū Editai už jaukią atmosferą ir malonų bendravimą! Iki greito !

  thumb Gediminas Žutautas
  3/05/2018

  5 star review  Puikiai ir produktyviai praleistas laikas, labai daug išmokau ir būtinai sugįšiu pagilinti žinias. Visiems kurie nori pradėti programuoti, labai rekomenduoju 6 savaičių progamavimo kursą susipažinimui su pagrindimėm programavimo kalbom ir atrasti sau priimtiniausia kalbą.

  thumb Ovidijus Kut
  3/05/2018

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?