ARTŪRAS

„Tai tęstinis, nuolatinio tobulėjimo reikalaujantis procesas.“ – sako Artūras, šiuo metu dirbantis JAVA programuotoju IT įmonėje „Alna Software“.

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Iki programavimo dirbau inžinerijos srityje. Vienoje įmonėje projektavau pramoninius kranus, o kitoje- vėdinimo įrenginius.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Programavimas man visada buvo įdomus. Norėjau išmokti kažką naujo. Taip pat, manau, kad šiuolaikiniame pasaulyje IT žinios praves dirbant bet kurioje srityje ir kiekvienas turi turėti minimalių programavimo žinių.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Manau sekėsi neblogai. Labai daug mokydavausi papildomai savarankiškai namie. Kursuose susipažinau  su Java pagrindais.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Dėl įmonės paieškos padėjo „Vilnius Coding School“ Karjeros Centro vadovė Živilė. Tačiau pokalbio rezultatai priklauso tik nuo pačio tavęs. Mano atveju teko atsakyti į daug teorinių klausimų, taip pat atlikti praktines užduotis.

Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

      Šiuo metu dirbu prie vieno projekto su JavaScrip karkasu „React“. Daugiausiai šiuo metu mokausi Java ir JavaScript.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Visų pirma reikia labai norėti. Antra, mokytis ir dar kartą mokytis, nes žinios neateina per vieną dieną. Tai tęstinis, nuolatinio tobulėjimo reikalaujantis procesas.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai