NIKITA

Šiandien kalbiname Nikitą, Klaipėda Coding School baigųsi 6 savaičių vakarinius mokymus, kuris artimiausiu metu pradės dirbti Ugas.lt įmonėje!

Nikita: Prieš pradedant mokytis programuoti, dirbau su autokrautuvu. Bet visada norėjau išmokti programavimo, tiesiog anksčiau nebuvo tokių galimybių mokytis Klaipėdoje – tiesiog nebuvo tokių kursų.

Pasirinkau 6 savaičių vakarinius mokymus. Jos metu susipažinau su įvairiomis programavimo kalbomis – C#, JAVA, CSS, JavaScript. Tai padėjo man nuspręsti, kur noriu judėti toliau.

Po mokymų Klaipėda Coding School vadovė Edita padėjo man susirasti praktiką.

Tiesa, neturėjau pačio darbo pokalbio – vietoje to gavau praktinę užduotį. Susitikime su darbdavius Ugas.lt dalyvavome gal septyniese. Sėkmingai padariau užduotį ir buvau priimtas į praktiką.

Šiuo metu toliau tobulinuosi ir laukiu tolimesnių Klaipėda Coding School kursų. Nusprendžiau eiti į dieninius Tinklapių kūrimo mokymus ir kelti savo kvalifikaciją. Taip pat mėginsiu įgyvendinti savo asmeninį projektą. Esu ramus, nes su darbdaviu susitarėme, kad po mokymų pradėsiu ten dirbti.

Manau, kad svarbiausia nesustoti mokytis – šiuo metu be tinklapių kūrimo, mano tikslas yra PHP ir JavaScript kalbos.

Ką galėčiau patarti tiems, kurie nori pradėti, bet dvejoja? Reikia NORĖTI. Tai vienas svarbiausių dalykų. Galiu pasakyti labai paprastai, be noro, nieko nebus. O su dideliu noru, sugebėsi įveikti visus sunkumus!

Norėtum sekti Nikitos pėdomis? Kviečiame į 6 savaičių programavimo mokymus.

O jei tiki, kad nori kurti tinklapius, kviečiame į intensyvius tinklapių kūrimo mokymus.

 

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai